پرداخت هزینه کالا در محل

راحتی و امنیت در فرایند خرید

در دنیای پر از تکنولوژی امروزی، روش‌های پرداخت متنوعی برای خرید کالاها و خدمات وجود دارد. یکی از این روش‌ها، پرداخت هزینه کالا در محل است. این روش، به مشتریان امکان می‌دهد تا هزینه محصول را در مکان تحویل کالا پرداخت کنند، که باعث راحتی و اطمینان بیشتر در فرایند خرید می‌شود.

قوانین پرداخت در محل فروشگاه کالا هدف

فرآیند پرداخت  در محل طبق قوانین فروشگاه کالا هدف به شرح زیر می باشد:

مشتری مقدار تعیین شده ای  از مبلغ فاکتور را پس از دریافت پیش فاکتور بصورت بیعانه خرید جهت عدم کنسلی به حساب فروشگاه واریز نموده  و مابقی مبلغ فاکتور بعد از رویت کالا و تحویل درب منزل از ایشان دریافت می گردد.

بدیهی است با توجه  به استقرار فروشگاه در پایتخت این امکان فقط در استان تهران و البرز امکان پذیر بوده و مشتریان عزیز در سایر استان ها برای خرید باید از طریق روش پرداخت  درگاه الکترونیک بانکی اقدام  نمایند.

فروشگاه کالاهدف با توجه به دریافت مجوز کسب از اتحادیه لوازم خانگی و دریافت نشان اینماد از سایت enamad.ir

((سامانه ای است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایجاد شده و امورات مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب و کارهای مختلف را انجام می دهد. در سال های اخیر کسب و کارهای مجازی پیشرفت زیادی داشته و بسیاری از شرکت های مختلف محصولات و خدمات خود را از این طریق ارائه می کنند. با توجه به این که اعتماد در معاملات آنلاین بسیار حائز اهمیت اسیت، از این کسب و کارها خواسته شده تا با مراجعه به سایت ثبت نام اینماد enamad.ir ، نسبت به ثبت درخواست نماد اعتماد الکترونیکی اقدام نمایند. در واقع با انجام این کار اطلاعات این شرکت و صاحبان آن به طور کامل دریافت شده و از نظر مکانی و هویتی شناخت کاملی نسبت به آن ها وجود خواهد داشت. بنابراین مشتریانی که به سامانه اینترنتی آن ها مراجعه می کنند، با خیال راحت تری فرآیند خرید و پرداخت را انجام خواهند داد))

لذا جهت تسریع در امر خرید و ارسال کالا از مشتریان عزیز خواهش مندیم خرید خود را از درگاه بانکی وبسایت ثبت نموده و ما را جهت سهولت در این امر یاری نمایید